אולם הזית במלון לוגוס ביד השמונה– האולם מתאים לאירועי חברה לכנסים ואירועי תרבות
אולם הרימון במלון לוגוס ביד השמונה– האולם מתאים לאירועי חברה ,השתלמיות וסדנאות
אודות מלון לוגוס ויד השמונה
חדרי-סופיריור–במלון–לוגוס–יד–השמונה
בראנץ׳ שישי במסעדה בלוגוס מלון בהרים יד–השמונה
חדרי-עץ110 ומרפסת עם נוף הרים במלון–לוגוס–יד–השמונה
אירועי חברה במלון לוגוס יד–השמונה
המסעדה במלון לוגוס יד השמונה
מלון לוגוס ביד–השמונה
previous arrow
next arrow

אודות לוגוס

מלון בהרים – יד השמונה

לוגוס הוא שמו החדש של מלון כפרי יד-השמונה. המלון ממוקם על רכס הר מיוער 700מ’ מעל פני הים, במושב יד השמונה שבהרי יהודה. המלון טובל בטבע פסטורלי וחדרי המלון צופים על נוף הררי מרהיב וייחודי עם אוויר פסגות מחיה המשרה שלווה, רוגע ואווירה סקנדינבית פינית, עם קורטוב ישראלי תנכ”י.

לא רק שם חדש

למלון לוגוס נוסף אגף חדש עם חדרי סופיריור מרווחים בעצוב מודרני עכשווי. גם שאר חדרי המלון עברו שיפוץ וריענון עם חדרי רחצה חדשים, מיטות חדשות ועוד…

להזמנת חופשה בלוגוס מלון בהרים

אודות קהילת יד השמונה

מושב יד-השמונה הוקם בשנת 1974 על ידי פינים נוצרים אוהבי ישראל. כמאמינים בהתגשמות נבואות המקרא, ביקשו חברי הקבוצה לתרום את חלקם למפעל הבניה הציוני בארץ ישראל.

על בסיס אמונתם בתנ”ך ובברית החדשה ואהבתם לעם היהודי ואלוהיו, ביקשה הקבוצה להקים בארץ ישוב שינציח את זכרם של שמונה פליטים יהודים שנמלטו לפינלנד מאימת הנאצים, אך הוסגרו לנאצים בניגוד למגמת העם הפיני שהגן על אזרחיו היהודים בחירוף נפש. 

מעשה יוצא דופן זה של הסגרת השמונה העיק על מצפון העם הפיני. מייסדי יד השמונה, שביקשו להנציח את זכר שמונת היהודים שנמסרו, הביעו בהקמת הישוב חרטה פומבית לא רק בשמם אלא בשם העם הפיני כולו! מאוחר יותר, בסוף שנות השבעים, הצטרפו למושב ישראלים יהודים המאמינים בתנ”ך ובברית החדשה. 

תושבי יד-השמונה, פינים וישראלים כאחד, חיים במקום חיי קהילה על בסיס אמונתם המשותפת בכתובים כדבר אלוהים.